BLF6G27LS-40PGJ
Ampleon USA Inc.
Producto No:
BLF6G27LS-40PGJ
Paquete:
CDFM4
Descripción:
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1121E
Guía del usuario
Configuration Dual, Common Source
Current Rating (Amps) -
Current - Test 450 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package CDFM4
Power - Output 12W
Series -
Package / Case SOT-1121E
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.5GHz ~ 2.7GHz