Hogar / RF Amplifiers / BLF7G27L-200PB,112
minImg
BLF7G27L-200PB,112
Ampleon USA Inc.
Producto No:
BLF7G27L-200PB,112
Paquete:
SOT1110A
Descripción:
IC AMP CDMA 2.6-2.7GHZ SOT1110A
Guía del usuario
Mounting Type Flange Mount
Current - Supply -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT1110A
Series -
Voltage - Supply 65V
Test Frequency 2.62GHz ~ 2.69GHz
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.6GHz ~ 2.7GHz