BLF8G24LS-150VU
Ampleon USA Inc.
Producto No:
BLF8G24LS-150VU
Descripción:
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT1244B
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 1.3 A
Voltage - Rated 65 V
Supplier Device Package CDFM6
Power - Output 45W
Series -
Package / Case SOT-1244B
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.3GHz ~ 2.4GHz