BLL1214-35,112
Ampleon USA Inc.
Producto No:
BLL1214-35,112
Fabricante:
Ampleon USA Inc.
Paquete:
SOT467C
Descripción:
RF FET LDMOS 75V 13DB SOT467C
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 50 mA
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT467C
Power - Output 35W
Series -
Package / Case SOT-467C
Voltage - Test 36 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.2GHz ~ 1.4GHz