BLS9G2731L-400
Ampleon USA Inc.
Producto No:
BLS9G2731L-400
Fabricante:
Ampleon USA Inc.
Paquete:
SOT502A
Descripción:
RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Guía del usuario
Current Rating (Amps) 4µA
Current - Test 400 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT502A
Power - Output 400W
Series -
Package / Case SOT-502A
Voltage - Test 32 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.7GHz ~ 3.1GHz