Hogar / Labels, Labeling / BM71-187-175-342
minImg
BM71-187-175-342
Brady Corporation
Producto No:
BM71-187-175-342
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
WIRE MARK SLEEV 20~10AWG 1=1K PC
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)