Hogar / Labels, Labeling / BM71-250-175-342
minImg
BM71-250-175-342
Brady Corporation
Producto No:
BM71-250-175-342
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
WIRE MARK SLV 16~8AWG 1=1000PCS
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)