BM7C-1000-584-WT
Brady Corporation
Producto No:
BM7C-1000-584-WT
Descripción:
LABEL 1" X 75' PLASTIC WT
Guía del usuario
Printer Name BMP71, M710, M7-R6000
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 75' (22.9m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Reflective Tape
Package Box
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)