Hogar / Fuses / BP-FLB-100-RP
minImg
BP-FLB-100-RP
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
BP-FLB-100-RP
Descripción:
FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Guía del usuario
Operating Temperature -
Response Time -
Color Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 10kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension -
Product Status Active
Series FLB
Voltage Rating - DC 32 V