BP3200-W-S-24
Bivar Inc.
Producto No:
BP3200-W-S-24
Fabricante:
Bivar Inc.
Descripción:
LED ENGINE P3200 3000K 24" STRIP
Guía del usuario
Lens Type Domed, Clear
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection -
Termination Style Cable with Connector
Housing Material Plastic
Profile (W x H) 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Approval Agency CE, UL
Product Status Obsolete
Series Peninsula P3200
Power - Rated 8.0W
Length 24.00" (609.6mm)
Voltage - Supply 24VDC