BR200-DDTN-C
Autonics USA
Producto No:
BR200-DDTN-C
Fabricante:
Autonics USA
Descripción:
SENSOR, PHOTO, DIFFUSE REFLECTIV
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection IP66
Response Time 1ms
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Configuration NPN - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Reflective
Light Source Infrared (850nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series BR
Voltage - Supply 12V ~ 24V