BSPD24DING
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
BSPD24DING
Descripción:
24V DATA SIGNAL DIN RAIL L - G S
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 23.3VAC, 33VDC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C