BSPH3600YPVR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
BSPH3600YPVR
Descripción:
600 VDC 3 POLE Y CONFIGURATION S
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 700VDC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 600 V
Type Type 2, Type 4
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 2.5 kV