BSPM4240HLG
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
BSPM4240HLG
Descripción:
VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 550VAC
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 1.8 kV