BSPM4480WYNGR
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
BSPM4480WYNGR
Descripción:
VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Guía del usuario
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 770VAC
Operating Temperature -
Form Base + Module
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 2.5 kV