BSV-1.8S4R0NA
Bellnix Co., Ltd.
Producto No:
BSV-1.8S4R0NA
Fabricante:
Bellnix Co., Ltd.
Descripción:
DC DC CONVERTER 1.8V
En stock : 88
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 5.5V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 1.8V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.43" L x 0.43" W x 0.13" H (11.0mm x 11.0mm x 3.2mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 3V
Control Features -
Series BSV-nano
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 8-SMD Module
Efficiency 87%