BTFW10R-3RBTAE1LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW10R-3RBTAE1LF
Fabricante:
Amphenol ICC (FCI)
Descripción:
CONN RCPT 10POS R/A SMD GOLD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Obsolete
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)