BTFW14P-3SBTADE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW14P-3SBTADE4LF
Descripción:
CONN PLUG 14POS SMD GOLD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.295" (7.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)