BTFW14R-3RSTE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW14R-3RSTE4LF
Descripción:
CONN RCPT 14POS R/A SMD TIN
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)