BTFW16R-3RBTAE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW16R-3RBTAE4LF
Descripción:
CONN RCPT 16POS R/A SMD GOLD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)