BTFW22R-3RSTE1LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW22R-3RSTE1LF
Fabricante:
Amphenol ICC (FCI)
Descripción:
CONN RCPT 22POS R/A SMD TIN
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Obsolete
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)