BTFW30R-3RSTE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
BTFW30R-3RSTE4LF
Fabricante:
Amphenol ICC (FCI)
Descripción:
CONN RCPT 30POS R/A SMD TIN
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Active
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)