BX700-DFR
Autonics USA
Producto No:
BX700-DFR
Fabricante:
Autonics USA
Descripción:
SENSOR, PHOTO, DIFFUSE REFLECTIV
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 55°C (TA)
Ingress Protection IP66
Response Time 20ms
Sensing Distance 27.559" (700mm)