Hogar / LED Drivers / BXDR-30BT-U214P-01-A
minImg
BXDR-30BT-U214P-01-A
Bridgelux
Producto No:
BXDR-30BT-U214P-01-A
Fabricante:
Bridgelux
Descripción:
30W BRICK DRIVER
En stock : 74
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Voltage - Input (Max) 277VAC
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.12" L x 3.03" W x 1.18" H (130.0mm x 77.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.4A
Ratings -
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 120VAC
Series Vesta® Flex
Power (Watts) 30 W
Type Constant Current
Efficiency 88%
Voltage - Output 14 ~ 43V