BXRE-27G10F0-C-82
Bridgelux
Producto No:
BXRE-27G10F0-C-82
LED COB V10 F90 WM WHT SQ 2700K
En stock : 600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Current - Test -
Current - Max 300mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 13.50mm L x 13.50mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 177 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1682lm (Typ)
Series V10 F90 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.65mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 31.6V