BXRE-27G65F0-C-83
Bridgelux
Producto No:
BXRE-27G65F0-C-83
Descripción:
LED COB V22 F90 ARRAY SQ 2700K
En stock : 136
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 23.30mm Dia
Current - Test -
Current - Max 2.7A
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 28.00mm L x 28.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 135 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 20808lm
Series V22 F90 Array
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.65mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 57V