BXRE-30G10F0-B-83
Bridgelux
Producto No:
BXRE-30G10F0-B-83
Descripción:
LED COB V10 F90 WM WHT SQ 3000K
En stock : 600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Color White, Warm
Current - Test -
Current - Max 540mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 13.50mm L x 13.50mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 132 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2705lm
Series V10 F90 Array
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.65mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 38V