BXRE-35G6500-C-83
Bridgelux
Producto No:
BXRE-35G6500-C-83
Descripción:
LED COB V22 WARM WHT SQU 3500K
En stock : 150
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 23.30mm Dia
Color White, Warm
Current - Test 1.2A
Current - Max 3.5A
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 28.00mm L x 28.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 153 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 9317lm (Typ)
Series Gen 8 V22 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.65mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 50.7V