BZT52B39LS-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
BZT52B39LS-TP
Paquete:
SOD-323FL
Descripción:
Interface
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323FL
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 27.3 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms