BZT52B3V6LS-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
BZT52B3V6LS-TP
Descripción:
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
En stock : 5500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Tolerance ±1.94%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 200 mW
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms