BZT52C13-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
BZT52C13-TP
Descripción:
DIODE ZENER 13V 200MW SOD123
En stock : 2565
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±6%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series -
Package / Case SOD-123
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms