C0603C-9N50J1T4
API Delevan Inc.
Producto No:
C0603C-9N50J1T4
Descripción:
FIXED IND 9.5NH 700MA 150MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 28 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 9.5 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.8GHz