C41-BCA28H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C41-BCA28H-CYO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia