C41-BCA48H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C41-BCA48H-NYO
Descripción:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia