C41-BCR24H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C41-BCR24H-NRO
Descripción:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 120mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia