C41-GAR28H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C41-GAR28H-NRO
Descripción:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia