C41-GAR48H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C41-GAR48H-CRO
Descripción:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR GREE
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia