C905-BG12H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C905-BG12H-CGO
Descripción:
PMI LED .290" HI-HAT GREEN
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 4.7mcd
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA