C905-BG24H-O
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C905-BG24H-O
Descripción:
PMI 12-05-16
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 4.7mcd
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA