C91-NWR12H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C91-NWR12H-CRO
Descripción:
PMI .290" 12VDC HI-HAT CARTRIDGE
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 8.50mm Dia