C964-BG24H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
C964-BG24H-CGO
Descripción:
PMI .290" 24V FLAT GREEN
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 4.7mcd
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 9.90mm Dia