CA0508KRNPO9BN120
YAGEO
Producto No:
CA0508KRNPO9BN120
Descripción:
MLCC
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 12pF