CA0508KRNPO9BN270
YAGEO
Producto No:
CA0508KRNPO9BN270
Descripción:
CAP ARRAY 27PF 50V C0G/NP0 0508
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 27pF