CA0612JRNPO9BN330
YAGEO
Producto No:
CA0612JRNPO9BN330
Descripción:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0612
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 33pF