CA0612KRNPO9BN470
YAGEO
Producto No:
CA0612KRNPO9BN470
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
0612 (1632 Metric)
Descripción:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0612
En stock : 5661
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series CA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 47pF