Hogar / Circuit Breakers / CA1-B0-10-610-321-D
minImg
CA1-B0-10-610-321-D
Carling Technologies
Producto No:
CA1-B0-10-610-321-D
Descripción:
CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V