Hogar / Circuit Breakers / CA1-B0-16-616-322-D
minImg
CA1-B0-16-616-322-D
Carling Technologies
Producto No:
CA1-B0-16-616-322-D
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 16A
Series C
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V