Hogar / Circuit Breakers / CA1-B0-20-620-1D1-C
minImg
CA1-B0-20-620-1D1-C
Carling Technologies
Producto No:
CA1-B0-20-620-1D1-C
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20A
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V