Hogar / Circuit Breakers / CA1-B2-14-632-32E-C
minImg
CA1-B2-14-632-32E-C
Carling Technologies
Producto No:
CA1-B2-14-632-32E-C
Descripción:
CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 32A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V