Hogar / Circuit Breakers / CA1-B2-24-480-462-C
minImg
CA1-B2-24-480-462-C
Carling Technologies
Producto No:
CA1-B2-24-480-462-C
Descripción:
CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 8A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V